FF600R12ME4PB72BPSA1
Product Categories
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FF600R12ME4PB72BPSA1
FF600R12ME4PB72BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200 V 600 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONOD-5