FS150R07N3E4BOSA1
Product Categories
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FS150R07N3E4BOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650 V 150 A 430 W Chassis Mount Module